طراحی وب سایت حرفه ای

داستان طراحی سایت

وب سایت ابزاری است برای ارتباط با بیشتر انسان ها با یکدیگر. وقتی می گوییم انسان ها منظور همه انسان ها نیست. منظور مخاطبین ما است. پس صحیح تر این است که بگوییم طراحی سایت باید برای ارتباط با مخاطبین باشد. ابتدا باید مخاطبین را بشناسیم و سپس پروژه طراحی سایت را بر اساس آن تحلیل و نیاز سنجی نماییم.
نرم افزار مدیریت اطلاعات
هدف یک صاحب وب سایت این است که نوشته ها و فایل هایی مانند تصاویر ، فیلم ، PDF و از این قبیل از اطلاعات را در وب سایت خود مدیریت نماید ، نرم افزاری که برای شما در نظر گرفته شده است می تواند در یک ساختار Dynamic ، ساده و در عین حال قدرتمند این کار را برای شما انجام دهد ، این نرم افزار ماهانه و به صورت خودکار و رایگان به روز رسانی می شود، این کار باعث می شود که وب سایت علاوه بر دریافت امکانات جدید ، امنیت بالای خود را نیز حفظ نماید.

ظاهر وب سایت

منظور از ظاهر یک وب سایت ، همان بخش هایی است که بازدید کننده مشاهده می کند ، یک طراحی سایت اصولی طوری شکل می گیرد که تمامی قوانین گرافیگی و زیبایی شناختی و اصول بازاریابی و روانشناسی در مورد آن اجرا گردد ، ظاهر یک وب سایت باید متناسب با ساختار سازمانی آن شرکت یا گروه پیاده سازی گردد. در ضمن بازدیدکنندگان مختلف باید بتوانند به وسیله کامپیوترهای شخصی یا تبلت و موبایلشان باید از تمام بخش های وب سایت در کوتاه ترین زمان استفاده کنند.

درخواست خدمات

انتخاب مسیر …

حداکثر سایز 10 MB

لطفا صبر کنید